Strona głównaStrona głównaDla niecierpliwych...

Dla niecierpliwych...

...może warto zmienić plany...

Pragnę zwrócić Państwa uwagę, że ustalone wcześniej godziny przyjęć w gabinecie lekarskim lub w gabinecie zabiegowym są terminami orientacyjnynmi i uprzedzam o możliwości opóźnień (niekiedy znacznych) w przyjęciach Pacjentów. Wynika to po prostu z charakteru naszej pracy i problemów z jakimi zwracają się do nas Nasi Pacjenci. Priorytetem dla naszego zespołu jest udzielenie tak profesjonalnej pomocy jak to tylko jest możliwe, dlatego też czas trwania wizyt nie jest dla nas najważniejszy i często znacząco różni się od wynikających z grafiku 40 minut. Pacjentów przychodzących do naszej poradni zachęcam do zabrania ze sobą książek, czasopism, laptopów, natomiast - jeśli chodzi o niemowlęta i małe dzieci - radzę rodzicom zaopatrzyć się w zapasową pieluszkę oraz w zapas jedzenia lub butelkę z pokarmem.

 

Osobom ceniącym sobie perfekcyjną punktualność i tym, które nie akceptują dłuższego oczekiwania na przyjęcie przez lekarza lub pielęgniarkę, proponuję skorzystanie z usług innych placówek medycznych.

 

Pacjenci leczeni przewlekle mogą otrzymać recepty na stosowane systematycznie leki (w tym na szczepionki odczulające - recepty na szczepionki odczulające wydawane są nieodpłatnie); proszę jednak o zamawiania recept z przynajmniej 7-dniowym wyprzedzeniem - jest to związane ze specyfiką pracy oraz z faktem, że Pacjenci w Gnieźnie przyjmowani są tylko 2 razy w tygodniu; nie mam możliwości wypisania recept dla pacjenta "na żądanie", czyli w chwili przyjścia do gabinetu z prośbą o wypisanie recept na leki;

 

Zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z prezentowaną ofertą usług medycznych.

 

Z poważaniem,

 

Krzysztof Maciej Godek