Strona głównaNasz zespół

Nasz zespół

Osoby pracujące z Pacjentami przyjmowanymi w gabinecie Praktyka Lekarska Krzysztof Godek

Kilka słów o naszym zespole...

 

Krzysztof Maciej Godek

Jestem lekarzem pediatrą i alergologiem. Jeśli chodzi o diagnostykę i leczenie chorób o podłożu alergicznym, przyjmuję zarówno dzieci jak i dorosłych.

 

Milena Zgolak

Jestem pielęgniarką, specjalistką w zakresie pediatrii i geriatrii. W gabinecie alergologicznym zajmuję się rejestracją Pacjentów, edukacją Pacjentów w zakresie unikania i eliminacji alergenów, w zakresie zaleconych przez lekarza metod leczenia (technika wykonywania inhalacji, podawanie szczepionki odczulającej drogą podjęzykową, pielęgnacja skóry) oraz wykonuję punktowe testy skórne i badania spirometryczne. W razie konieczności udzielam również informacji ze swojej dziedziny drogą telefoniczną - telefon 669 509 549.

 

Anna Parysek

Jestem pielęgniarką z wieloletnim stażem pracy w szpitalu. Posiadam duże doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak i z dorosłymi. W gabinecie alergologicznym zajmuję się edukacją Pacjentów w zakresie unikania i eliminacji alergenów, w zakresie zaleconych przez lekarza metod leczenia (technika wykonywania inhalacji, podawanie szczepionki odczulającej drogą podjęzykową, pielęgnacja skóry) oraz wykonuję punktowe testy skórne i badania spirometryczne.